HAKKIMIZDA

Uzman çalışma arkadaşları ve güçlü iş ortaklarıyla sigortacılık sektöründe hizmet veren Boldaş Sigorta, her zaman siz değerli müşterileri için uygun ve ihtiyacınız ölçüsünde çözüm önerileri sunarak memnuniyetiniz için çalışır…

Attığı her adımda ileri gitmeyi benimsemiş olan şirketimiz her geçen gün güçlendirdiği kadro ve teknik alt yapısıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına anında ve isabetli çözüm sunmayı amaç edinmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına ve gelişen teknolojiye paralel olarak bu alanda yatırımlarına devam edecek olan şirketimiz, yenilikçi ve farklı hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye’nin her bölgesine müşteri ziyaretleri gerçekleştiren ekibimizle hizmet ağımızı ve müşteri portföyümüzü her gün daha da genişletmekteyiz. Bunun geri dönüşü olarak müşterilerimizde gördüğümüz memnuniyet, bizde daha çok güven ve daha fazla hizmet isteği uyandırmaktadır. Temel misyonumuz olan müşteri memnuniyeti devam ettikçe biz de bunun sürekliliği ve kalıcılığı için daha çok çalışacağız.